Wij zoeken een

Meewerk- of onderzoeksstagiair communicatie

In Tilburg

Wil jij veel verschillende aspecten van het communicatievak leren? En zoek je een leuke én leerzame stageplek met goede begeleiding? Dan zijn wij op zoek naar jou! Als stagiair maak je actief deel uit van onze marketing- en communicatieafdeling op ons hoofdkantoor in Tilburg. Je gaat direct actief aan de slag met verschillende activiteiten en projecten binnen ABAB en bent echt onderdeel van ons team. Grijp deze kans om jezelf te ontwikkelen binnen veel verschillende facetten van het communicatievak!

Moet je (ook) een opdracht uitvoeren voor jouw studie of kies je voor een onderzoeksstage? Dan wordt deze in overleg met jou en je school opgesteld. Bij ABAB zijn er een aantal interessante projecten: de positionering van ABAB als werkgever, 100 jaar ABAB in 2024 en 'Het Verhaal van ABAB'. 

Jouw 'werk' in het kort 

Als onderzoeks- óf meewerkstagiair draai je vanaf de eerste stagedag mee in ons team! Jij ondersteunt onze afdeling bijvoorbeeld met het schrijven van content en het onderhouden en plaatsen van artikelen op onze website. Onder begeleiding van ervaren collega’s ondersteun je ook bij de organisatie van evenementen. En natuurlijk neem je deel aan ons communicatieoverleg. Onderzoeksstage? Afhankelijk van jouw opdracht bekijken we samen hoe jouw 'werk' eruit ziet. 

Zo kan je dag eruitzien

Met de lift naar de achtste van het Entrada-gebouw: dat uitzicht went nooit! Als eerste deze ochtend controleer je een juridisch artikel voor onze website op spel- en taalfouten. Je stemt deze af met de betreffende communicatieadviseur en plaatst deze vervolgens op onze website. Als het artikel online staat, plan je meteen een bericht in via onze planningstool Coosto. Daarna ga je aan de slag met de planning voor Facebook. Aan de hand van de thema’s die we de komende maand onder de aandacht willen brengen, schrijf én plan je alvast wat berichten in. In overleg met een van de communicatieadviseurs vraag je de vormgever een aantal aansprekende visuals te maken.

Voor de lunch is het tijd voor het communicatieoverleg. Jij noteert wie, wat, wanneer gaat doen. Tijdens het overleg bespreken we onder meer de planning voor 100 jaar ABAB. Samen willen we een geweldig jaar neerzetten, dus de voorbereidingen beginnen vroeg. 

Na een gezellige wandellunch met collega's ga je zitten voor jouw (onderzoeks)opdracht. Deze gaat bijvoorbeeld over werkgeverschap. Jij 'onderzoekt' namelijk wat jonge werkzoekenden aantrekkelijk werkgeverschap vinden. Een onderwerp dat in deze tijd super actueel is! 

Jouw profiel

Je volgt bijvoorbeeld de hbo-opleiding Communicatie of Journalistiek. Een andere relevante studie - zolang er raakvlakken zijn - mag natuurlijk ook. Ook ben je zeer welkom als je de wo-opleiding Communicatiewetenschappen (bachelor of master) volgt. Natuurlijk ben je op zoek naar een mooie meewerk- of onderzoeksstage.  Je bent daarnaast zelfstandig, creatief én werkt makkelijk samen. Je beheerst de Nederlandse taal goed en hebt enige ervaring met het schrijven van (korte) teksten en social media posts. Tot slot zijn zaken snel oppakken en initiatief nemen helemaal jouw ding!

Wat wij je bieden

Waarom juist deze stage bij ABAB? Wij hebben een super mooie stagevergoeding van €850 en kennen flexibele werktijden. Want wij vinden: flexibel werken is het nieuwe werken! Bovendien krijg je de gelegenheid om te leren en jezelf te ontplooien in het communicatievak. Als je na het afronden van je studie je carrière bij ABAB voortzet, kun je deelnemen aan diverse opleidings- en ontwikkeltrajecten. Denk bijvoorbeeld aan cursussen op het gebied van marketing en communicatie. We stimuleren je om altijd te blijven groeien!

Iets voor jou?

Heb je de baan gevonden die bij je past? Solliciteer dan direct! Of neem contact op voor meer informatie. Als je je e-mailadres achterlaat, krijg je een melding van nieuwe vacatures die interessant voor je zijn.